Adwokat/radca prawny w praktyce prawa pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko adwokata/radcy prawnego w praktyce prawa pracy

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • kilkuletni staż po uzyskaniu uprawnień zawodowych,
  • doświadczenie i specjalizacja w zakresie prawa pracy (min. 4 lata),
  • umiejętność efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce,
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwa prawniczego (pożądane certyfikaty TOLES lub ILEC),
  • doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektami,
  • otwartość na integrowanie wiedzy z różnych obszarów prawa,
  • umiejętność otwartej i swobodnej komunikacji w całej organizacji i poza nią,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresujących.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość drugiego języka obcego (francuski, niemiecki, hiszpański).

Zadania:

  • sporządzanie opracowań i opinii prawnych,
  • uczestniczenie w negocjacjach i działaniach prowadzonych przez kancelarię oraz na rzecz jej klientów,
  • reprezentacja klientów w rozprawach sądowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami kancelarii,
  • koordynowanie i nadzór merytoryczny pracy młodszych prawników.

Odpowiedniej osobie oferujemy:

  • pracę w ambitnym i rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjne warunki współpracy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wypełnienia formularza online oraz załączenia CV i listu motywacyjnego do dnia 31 grudnia 2018 r.