Młodszy prawnik w praktyce prawa pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

młodszego prawnika w praktyce prawa pracy

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • status aplikanta I lub II roku,
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym zajmującym się zagadnieniami prawa pracy, w tym ochrony danych osobowych,
  • chęć dalszej specjalizacji w obszarze prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwa prawniczego (pożądane certyfikaty TOLES lub ILEC),
  • otwartość na integrowanie wiedzy z różnych obszarów prawa,
  • umiejętność otwartej oraz swobodnej komunikacji w całej organizacji i poza nią,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresujących.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość drugiego języka obcego,
  • doświadczenie zawodowe w sprawach związanych z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców.

Zadania:

  • wsparcie zespołu prawa pracy w realizowaniu bieżących projektów,
  • wyszukiwanie informacji oraz prowadzenie analiz prawnych,
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych oraz pism procesowych.

Odpowiedniej osobie oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • pracę w ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość zdobywania doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla firm polskich i zagranicznym
  • możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, dostępnych na platformie e-learningowej.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wypełnienia formularza online oraz załączenia CV i listu motywacyjnego do 31 grudnia 2019 r.